Για να επικοινωνήσετε μαζι μας!! 99651597|apoelphoto@gmail.com

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής της δεύτερης φάσης στο πρωτάθλημα CYTA

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής της β’ φάσης του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν στις 2, 3 και 4 Μαρτίου.

Η 2η αγωνιστική των πλέι οφ και πλέι άουτ στο πρωτάθλημα CYTA είναι προ των πυλών και η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων. Αξίζει να σημειωθεί ότι στα παιχνίδια των πλέι οφ, όλοι οι διαιτητές είναι ξένοι, όπως και όσοι είναι στο VAR.

Αναλυτικά:

Β Φάση, Α Όμιλος

Κυριακή, 03.03.2024 / 17:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΠΑΦΟΣ FC
Στάδιο: ΓΣΠ
Διαιτητής: Jovanovic Srdjan
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μάριος
VAR: Costa Verissimo Fabio Jose
AVAR: Λαζάρου Ιωάννης
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος

Δευτέρα, 04.03.2024 / 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΡΗΣ Λεμεσού
Στάδιο: ΑΕΚ Αρένα
Διαιτητής: Redder Mikkel
Α' Βοηθός Διαιτητής: Hummelgaard Lars
Β' Βοηθός Διαιτητής: Mastrup Jakob Lodal Lynge
4ος Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
VAR: Jovanovic Srdjan
AVAR: Βασιλείου Αδάμος
Παρατηρητής: Δημητρίου Βασίλης

Δευτέρα, 04.03.2024 / 20:30
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
Στάδιο: ΓΣΠ
Διαιτητής: Costa Verissimo Fabio Jose
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρεας
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
VAR: Markovic Momcilo
AVAR: Πέτρου Πέτρος
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης

Β’ Φάση, Β’ Ομιλος

Σάββατο, 02.03.2024 / 18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών
Στάδιο: Κατωκοπιά – Επιστροφή «Γλαύκος Κληρίδης»
Διαιτητής: Markovic Momcilo
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής 'Ομηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Στυλιανού Μάριος
4ος Διαιτητής: Χριστοδούλου Ιωάννης
VAR: Jovanovic Srdjan
AVAR: Σωτηρίου Μιχάλης
Παρατηρητής: Θεοδότου Κώστας

Σάββατο, 02.03.2024 / 19:00
ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου - ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: VITEX «Αμμόχωστος – Επιστροφή»
Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μεταξάς Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
VAR: Redder Mikkel
AVAR: Αλλαγιώτου Ιωάννα
Παρατηρητής: Καραγιώργη Σοφία

Κυριακή, 03.03.2024 / 19:00
ΑΕΖ Ζακακίου - ΕΘΝΙΚΟΣ ‘Αχνας
Στάδιο: VITEX «Αμμόχωστος – Επιστροφή»
Διαιτητής: Σολωμού Δημήτρης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
VAR: Redder Mikkel
AVAR: Τσαμπαλάς Ανδρέας
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας

Δευτέρα, 04.03.2024 / 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού - ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
Στάδιο: Αλφαμέγα
Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λάμπρου Λάμπρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ιακώβου Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Τεχράνυ Ανδρέας
VAR: Αντωνίου Μάριος
AVAR: Σάββα Γιώργος
Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης

Πηγή >>

Τελευταία Νέα

2024-03-01T14:09:00+02:00
Go to Top