Για να επικοινωνήσετε μαζι μας!! 99651597|apoelphoto@gmail.com

Οι ορισμοί των διαιτητών από την ΚΟΠ

Τις διαιτητικές ομάδες οι οποίες θα αναλάβουν τα ματς του Σαββάτου (20/4) και της Κυριακής (21/4) για τα Playoff και τα Playout του πρωταθλήματος Cyta ανακοίνωσε η ΚΟΠ. Αξιοσημείωτο είναι ότι τα ματς ανάμεσα σε ΑΠΟΕΛ και Άρη Λεμεσού και ΑΕΚ Λάρνακας και Ομόνοια θα σφυριχτούν από ξένους διαιτητές ενώ η αναμέτρηση της Πάφου με την Ανόρθωση από Κύπριο.

Πιο αναλυτικά η ανακοίνωση της Ομοσπονδίας:

Σάββατο, 20 Απριλίου
Β' όμιλος

19:00 ΑΕ Ζακακίου - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Στάδιο: VITEX-Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Τεχράνυ Ανδρέας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Γιώργος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Χρίστου Κωνσταντίνος
VAR: Φωτίου Κωνσταντίνος
AVAR: Γεωργίου Χαράλαμπος
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Χρίστος

19:30 Απόλλων Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: ΑΛΦΑΜΕΓΑ
Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
4ος Διαιτητής: Τσαμπαλάς Ανδρέας
VAR: Αντωνίου Μενέλαος
AVAR: Γεωργίου Παύλος
Παρατηρητής: Καραγιώργη Σοφία

Κυριακή, 21 Απριλίου
Α’ όμιλος

17:00 Πάφος F.C. – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Στάδιο: «Στέλιος Κυριακίδης»
Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος
4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
VAR: Αντωνίου Μάριος
AVAR: Ευαγόρου Ευαγόρας
Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Ομόνοια Λευκωσίας
Στάδιο: ΑΕΚ ARENA
Διαιτητής: Hansen Morten Krogh
Α' Βοηθός Διαιτητής: Bramsen Steffen Beck
Β' Βοηθός Διαιτητής: Markus Martin
4ος Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
VAR: Kristoffersen Mads-Kristoffer
AVAR: Ανδρέου Π. Ανδρέας
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος

19:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Άρης Λεμεσού
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Costa Verissimo Fabio Jose
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
VAR: Kajtazovic Nejc
AVAR: Βασιλείου Αδάμος
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μ

Πηγή >>

Τελευταία Νέα

2024-04-19T11:55:33+02:00
Go to Top