Για να επικοινωνήσετε μαζι μας!! 99651597|apoelphoto@gmail.com
Στον Ισπανό Πάμπλο Γκονσάλες Φουέρτες η καυτή σφυρίχτρα του ντέρμπι Απόλλων – ΑΠΟΕΛ

Στον Ισπανό Πάμπλο Γκονσάλες Φουέρτες η καυτή σφυρίχτρα του ντέρμπι Απόλλων – ΑΠΟΕΛ

Στον Ισπανό Πάμπλο Γκονσάλες Φουέρτες η καυτή σφυρίχτρα του ντέρμπι Απόλλων – ΑΠΟΕΛ

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 8ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta (Β’ φάση) που θα γίνουν το Σάββατο, την Κυριακή και τη Δευτέρα 7, 8 και 9 Μαΐου.

Α’ όμιλος

Κυριακή, 8 Μαΐου
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Άρης Λεμεσού
Στάδιο: ΑΕΚ Αρένα
Διαιτητής: Peljto Irfan
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Σολωμού Δημήτρης
VAR: Oliveira Melo Fabio
AVAR: Καλογήρου Μάριος
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος

19:00 Απόλλων Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο: Τσίρειο
Διαιτητής: Gonzalez Fuertes Pablo
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
VAR: Muniz Ruiz Alejandro
AVAR: Πέτρου Πέτρος
Παρατηρητής: Γεωργίου Ανδρέας

Δευτέρα, 9 Μαΐου
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Πάφος F.C.
Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»
Διαιτητής: Da Silva Pinheiro Joao Pedro
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
4ος Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος
VAR: Oliveira Melo Fabio
AVAR: Σωτηρίου Μιχάλης
Παρατηρητής: Τράττου Λεόντιος

Β’ όμιλος

Σάββατο, 7 Μαΐου
19:00 Ομόνοια Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Χατζηβασιλείου Θωμάς
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Ηροδότου Ξένια
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
VAR: Χριστοφόρου Μάριος
AVAR: Εγγλέζου Νίκος
Παρατηρητής: Θεοδότου Κώστας

Δευτέρα, 9 Μαΐου
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Εθνικός Άχνας
Στάδιο: Μακάρειο
Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
VAR: Νικολάου Γιώργος
AVAR: Ηροδότου Ξένια
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης

Πηγή >>

Τελευταία Νέα

ΔΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

2022-05-06T13:41:40+02:00
Go to Top